Evitas un Aivara kāzas 26.08.2017

Pēc dalības TV3 šovā ”Patiesības spogulis” jaunu pavasari piedzīvo sirsnīgais pāris Evita un Aivars. Tieši pateicoties dalībai TV projektā, abi izlēmuši savas attiecības beidzot noformēt oficiāli, un augusta izskaņā dzertas kāzas.

”Pirmkārt, vēlamies teikt sirsnīgu paldies Ragaciema Agnesei par līdzināšanas rituālu, ko viņa mums atklāja šovā. Šī saimainīšanās ar enerģijām kļuva par vienu no emocionālākajiem mirkļiem kāzās,” ar Skaties.lv starpniecību paldies ekspertei saka Evita.

Abi ir vienisprātis – ja nebūtu dalības ”Patiesības spogulī”, kāzas droši vien atkal tiktu atliktas.

”Kā jau allaž, šai vasarai bija paredzētas citas lietas, ko darīt, un precēšanās droši vien atkal tiktu atlikta uz vēlāku laiku. ”Patiesības spogulim” ir galvenais nopelns – pēc dalības šovā sapratām, cik svarīgi tomēr apprecēties,” tā Aivars.

Pāris salaulājies “zagsā”, pēc tam devies uz Garozas pamatskolu veikt īpašo līdzināšanas rituālu, bet svinības visas nakts garumā notikušas viesu namā Jelgavas novadā.

”Ballējāmies visu nakti. Kā smējās mans tēvs, viņš pirmo reizi redz kāzas, kurās jaunlaulātie paši pēdējie aiziet gulēt,” smejas Aivars.

AIVARS PIRMS KĀZĀM NOTIEVĒJA PAR VAIRĀK KĀ 20 KILOGRAMIEM! LASI TE!

Kā smejas Evita, nu beidzot visi, kuri viņu jau labu laiku dēvējuši par Aivara sievu, to var darīt oficiāli. Lai arī kā ļaudis mēdz atrunāties, ka ”papīriem nav nozīmes”, emocionālā ziņā tomēr esot ļoti svarīga sajūta, ka arī likuma priekšā esat ģimene. Šī iemesla dēļ Evita arī izvēlējusies pāriet Aivara uzvārdā.

”Kā dārziņā jau lepojas mūsu meitiņa Evelīna, nu mēs esam trīs Ozoliņi,” smaida Evita.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam, sirsnīgi vēlot skaistajai ģimenei mūžīgu mīlestību un saticību! Avots: skaties.lv

Tagged , , ,