PAR MUMS

Youtube: Video | Facebook: Galerija | Instagram: Galerija

E-pasts: phovidnet@gmail.com
Tālr.:
+371 22328003 (Gints)
+371 27403220 (Оksana)
Katram dzīvē pienāk tā LIELĀ DIENA, kad ir svarīga katra detaļa, katra skaņa, katra laimes sekunde, katrs mirklis, no kuriem veidojas jūsu unikālais stāsts un paliek atmiņā uz mūžu! Tā ir diena, kad PASAKA atdzīvojas… Piedzīvojiet vissvarīgāko jūsu Dzīves dienu kopā ar PhoVid.net Video Production!

PhoVid.net Video Production - Videogrāfija tiek veikta ar 4K mirrorless kamerām (4K vai Full HD - skat. izvēlēto pakalpojumu), kas ļauj uzņemt video ar smalkām detaļām vai kinematogrāfijas efektiem. Mēs piedāvājam video filmēšanu ar divām kamerām, kas ļauj iemūžināt ne tikai notikumu hronoloģiju, bet arī iemūžina Jūsu patiesās jūtas un emocijas, kā arī Jūsu vecāku un viesu emocijas. Video filmēšana no dažādiem rakursiem, galveno detaļu tuvplāns, emocijas uz sejām - tās ir tās lietas, kuras padara kāzu filmu mākslinieciskāku, dinamiskāku un skaistāku!
_________________________________________________

Biežāk uzdotie jautājumi/FAQ?


Videokameras?
Tikai un vienīgi Sony

Cik filmētāji?
Divi

Stabilizācija?
Ronin-S

Cik ilgā laikā kāzu video nonāk pie klienta?
Videogrāfs apstrādi veic līdz 90 kalendārajām dienām (atkarībā no noslogotības)

Vai kāzu dienā filmētāji dalās, lai vienā laikā filmētu dažādus kāzu programmā paredzētus notikumus, piemēram, vienlaicīga līgavas un līgavaiņa pucēšanās dažādās dzīves adresēs.
Nē! Lai nezaudētu dinamiku, abi videogrāfi strādā kopā vienuviet!

Kādēļ Jums būtu jāizvēlas tieši mūs?
Mēs mīlam savu darbu, jo strādājam ar laimīgiem cilvēkiem. Mēs jūtamies laimīgi, iemūžinot viņu mirdzošās acis un smaidus, un saprotot, ka veidojam mākslu, kura ilgs gadu desmitiem un kura nozīmē VISU PASAULI ģimenēm, viņu vecākiem un bērniem. Mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām un patiesajām emocijām. Mēs kopā ar jums izdzīvojam katru brīdi, izlaižam to caur sevi, cenšamies, lai katru mūsu filmas kadru jūs iemīlētu šodien, un arī ar mīlestību skatītos to pēc 50 gadiem –svinot savas Zelta kāzas.

Kādā formātā jūs nogādājat videomateriālu?
* Full HD - USB atmiņas kartē līdz 15 GB
* 4K - External HDD Portable līdz 250 GB

Drons?
Darām visu iespējamo, lai tuvākajā laikā šis pakalpojums nonāktu pie Jums!

No kā veidojas videogrāfa pakalpojuma izmaksas?

https://www.youtube.com/watch?v=jzLumXZeFrk

Atbilde